Za nami je še eno prijetno strokovno druženje, tokrat v Radovljici, 28. in 29. junija 2021.

To šolsko leto je bilo v vseh pogledih drugačno od tistih, ki smo jih bili vajeni, saj nam je prineslo veliko neznank in izzivov, s katerimi smo se morali soočiti zaposleni v dijaških domovih. Iskreno upamo, da smo bili pri tem vsi uspešni.

V Društvu vzgojiteljev dijaških domov Slovenije si želimo, da šolska leta zaključimo skupaj, zato smo povabili vse člane, da se nam pridružijo na 51. strokovnem srečanju vzgojiteljev in strokovnih delavcev dijaških domov Slovenije, ki smo ga letos organizirali skupaj z dijaškimi domovi gorenjske regije.

Na srečanju smo si lahko izmenjali izkušnje, spletli nova poznanstva in pridobili nove ideje za načrtovanje vzgojnega dela.

Pohvale gorenjski regiji za organizacijo. Lepo ste nas gostili.

Več fotografij najdete v galeriji ali na FB strani.