Veseli nas, da vas lahko z uradnim programom povabimo na VIII. mednarodni kongres dijaških domov, z naslovom »Izzivi vzgoje v globalni družbi« ki bo potekal 21. in 22. marca 2024 v Dijaškem domu Tabor v Ljubljani.

Klik na povezavo:

Program VIII. mednarodnega kongresa dijaških domov

Kongres je namenjen izmenjavi najnovejših informacij, praks in raziskav s področja vzgoje ter spodbujanju strokovnega razvoja in mreženja med udeleženci iz različnih držav. Na dogodku bodo sodelovali izkušeni strokovnjaki, ki bodo predstavili najnovejše trende in izzive v vzgoji in izobraževanju.

Priložnost za udeležbo na kongresu je odlična za vse, ki se ukvarjate:

s področjem dijaških domov

in s področjem vzgoje in izobraževanja

ter predvsem za vse, ki delate z mladimi.

Prijava udelžbe

Rok za prijavo je 15. 3. 2024.

Kotizacija in popusti:

• Člani društva s poravnanimi obveznostmi do društva (2 dni, s prispevkom ali brez): 150 EUR
  • Ostali udeleženci (2 dni, s prispevkom ali brez): 180 EUR
  • Upokojenci, redni študenti in brezposelni (z ustreznim dokazilom): 70 EUR
  • Udeleženci brez prispevka (en dan) – člani društva s plačano članarino: 100 EUR
  • Udeleženci brez prispevka (en dan) – ostali udeleženci: 120 EUR

Za drugega in vsakega nadaljnjega prijavljenega iz iste ustanove se kotizacija glede na podatke iz zgornje tabele zmanjša za 10 EUR.

Prijavnica ima status naročilnice in je osnova za plačilo kotizacije.

Račun bomo organizacijam izstavili po plačilu kotizacije. Fizične osebe bodo prejele račun za plačilo kotizacije pred začetkom kongresa.

Znižana kotizacija za člane se upošteva, če ima član poravnane vse obveznosti do društva.

Redni študenti, upokojenci in brezposelni uveljavljate popust z ustreznim dokazilom statusa.

Če se kongresa ne morete udeležiti, lahko sporočite nadomestnega udeleženca (do 3 dni oz. 72 ur pred pričetkom kongresa). Velja za udeležence brez prispevka.

KOTIZACIJA VKLJUČUJE: udeležbo na kongresu, zbornik prispevkov (v elektronski obliki), pijačo in prigrizke med odmori, kosilo prvi dan, promocijski material, potrdilo o udeležbi, potrdilo o mednarodnosti.

Za rezervacijo prenočišča/nastanitev poskrbite sami.

Za več informacij obiščite našo uradno spletno stran mednarodnega kongresa.

Prosimo vas, da vabilo delite tudi med sodelavce in kolege, ki delaj s srednjošolsko populacijo, saj je program res bogat z vsebino s področja dela z mladimi.

Veselimo se vaše udeležbe!

V imenu organizatorjev VIII. mednarodnega kongresa DD:

Zavoda RS za šolstvo, Društva vzgojiteljev dijaških domov Slovenije in Skupnosti dijaških domov Slovenije,

vas vabimo in upamo, da se srečamo.